Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Wadowskiej

- 1902 -

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek...
Dofinansowanie z WFOŚiGW w Rzeszowie i Gminy Wadowice Górne!

W dniu 4 października 2022 r. otrzymaliśmy dzięki dofinansowaniu z WFOŚiGW w Rzeszowie i Gminy Wadowice Górne dla naszej jednostki:

➡️ 3 kpl. ubrań specjalnych FHR 008 Max PL/ M

W tym miejscu pragniemy złożyć podziękowania dla WFOŚiGW w Rzeszowie oraz Panu Michalowi Deptuła Wójtowi Gminy Wadowice Górne za udzielenie dotacji.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Tomasza Poręby – Posła do Parlamentu Europejskiego i Panu Fryderykowi Kapinosowi – Posłowi na Sejm RP za pomoc w pozyskaniu środków oraz p. Zdzisławowi Lasocie – Radnemu Powiatu Mieleckiego i p. Joannie Duszkiewicz za pomoc w dofinansowaniu.

Warto wspomnieć że sprzęt został dostarczony dzięki współpracy z firmą Sprzęt-Poż. Odział Podkarpackie-Świętokrzyskie, świetna i szybka obsługa przez Pana Norberta Strojnowski. Dziękujemy i liczymy że dalsza współpraca będzie równie owocna! DZIĘKUJEMY👏👏👏

00 Month 0000
00: 00: 00